Převést mobilní volání a pevné linky pod jednoho operátora je efektivním způsobem, jak snížit celkové náklady na telekomunikaci. Sjednocení telekomunikace umožňuje výhodné volání mezi telefony v celé vaší společnosti a také nabízí stejný komfort pro všechny telefony. Zároveň snížíte administrativní režie sjednocením smluv, vyúčtování a technické podpory pod jednoho operátora. Tak jako váš mobilní telefon používá veřejnou mobilní síť, stolní telefon na SIM kartu nepotřebuje nic navíc. Stolní telefony navíc můžete umístit kamkoliv a nemusíte řešit novou kabeláž, ústředny a jejich provozní náklady. Žádné totiž nejsou. Jakmile nahradíte své pevné linky stolním telefonem Essence, nebudete omezeni stávajícím rozložením pevných linek. Essenci tak můžete jen přenést do nové haly nebo skladu a začít používat.

Telefon, který již znáte

Tvar telefonu, rozložení tlačítek a dokonce i sluchátko na krouceném kabelu. Většina lidí tak bude stolní telefon Essence bez váhání považovat za běžnou pevnou linku. Nasazení Essence ve firmě je snadné, protože vypadá a funguje jako stolní telefon. To určitě ocení i vaši zaměstnanci, kteří se tak nemusí učit nic nového. Essence je navíc intuitivnější a v mnohém jednodušší než běžné stolní telefony. Spojit konferenční hovor, nebo nastavit přesměrování v nepřítomnosti je otázkou okamžiku. Tichý režim pod samostatným tlačítkem se hodí pro krátké schůzky u vašeho stolu, kdy nechcete být rušeni. Podle blikajících kontrolek uvidíte na první pohled, kdo se vám snaží dovolat, zatímco jste byli pryč.

Cloudové služby i ve stolním telefonu

S pomocí stolního telefonu Essence můžete jednoduše synchronizovat kontakty mezi telefonem na stole a mobilem v kapse, ale dokonce i firemními kontakty na serverech Exchange nebo Google. Online portál JabloTool umožní prohlednout historii hovorů, SMS a kontakty ve vašem prohlížeči. Zkontrolujete si zmeškané hovory odkudkoliv. Pokud cloudové služby nechcete využívat, nemusíte. Nejsou pro provoz stolního telefonu Essence nutné.

Snadná administrace

Nastavit, používat a spravovat Essence je jednoduché a je úplně jedno, kolik jich máte na starosti. Navrhli jsme intuitivní portál JabloTool, který vám umožní sdružit telefony do skupin a sdílet kontakty mezi všemi telefony ve skupině. Váš správce nebude potřebovat žádné zvláštní školení, ani celé noci procházet složité manuály. Přiřadit telefony do skupin můžete podle oddelení, regionů nebo pracovních pozic. Telefony, které přidáte do skupiny později, se nastaví stejně jako zbytek skupiny. Kontaky z firemního seznamu na Exchange nebo Googlu můžete snadno sdílet do všech telefonů ve skupině. Když administrátor změní telefonní číslo některého kontaktu, číslo se změní i ve všech telefonech. Sdílené kontakty jsou chráněny a uživatelé je na telefonech nemohou měnit. Také je možné omezit odchozí hovory pouze na čísla ve sdílených kontaktech. Cloudové služby jsou zdarma a nevyžadují žádnou dodatečnou infrastrukturu. Servery pro obsluhu jsou umístěny v České republice.